Суббота, 18.05.2024, 23:52
Здравствуйте Гость | RSS

Меню сайта
Форма входа
Пошук
Наш опрос
Ваш улюблений вид рукоділля
Всего ответов: 372
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » В'язання (гачкування) » Уроки по в'язанню спицями

Уроки в'язання №6

При виконанні перших петель , тримати нитку і заводити її за спицю , щоб утворити петлю , не так просто , як може здаватися .

1.Необхідно розташувати нитка між пальцями наступним чином: над вказівним пальцем , під середнім , над безіменним , під мізинцем  Моток пряжі повинен знаходитися праворуч .

2.Слідуючий етап вирішальний . Мова йде про те , як звільнити пряжу , щоб утворити петлі. Нитка обгорнута навколо трьох пальців. Стягніть і знову ослабте петлю , щоб пропустити нитку через пальці . Тримайте праву спицю великим і вказівним пальцями , просуваючи нитка , що знаходиться між іншими пальцями .

3.Вказівним палець правої руки звільняється , щоб направляти нитку. Часто у початківців виникають проблеми на цьому етапі. Чи не напружуйте палець. Він повинен бути гнучким і рухливим. Ви повинні врівноважити Ваше виріб і дві спиці , продовжуючи пров'язувати  петлі. Саме зараз Вам знадобиться вказівний палець Вашої лівої руки. Використовуйте його для того , щоб надати правій спиці колишнє положення , після того , як Ви проведете її в петлю на лівій спиці і перед тим , як накинути на неї нитку , щоб утворити наступну петлю. Також , якщо Вам складно накидати нитку на спицю , лівий вказівний палець зможе зафіксувати виріб

4.Якщо Вам здасться це більш простим , Ви можете відпускати на час праву спицю , поки накидаєте нитку на спицю . Візьміть праву спицю великим і вказівним пальцями , обидві спиці триматимуться на лівому вказівному пальці , поки Ви формуєте петлю. Використовуйте цю техніку при роботі з великими спицями .

5.Роль правого вказівного пальця при формуванні нової петлі , дуже важлива. Піднімаючи або опускаючи палець , Ви можете збільшувати або зменшувати натяг . Коли Ви протягуєте нитку через петлю на лівій спиці , зберігайте однакове натяг , пряжа на правій спиці повинна бути натягнута.

6.Зберігайте цей натяг, коли скидаєте петлю з лівої спиці. Ви можете його регулювати за допомогою правого вказівного пальця. 

7.Після того, як Ви пров'язали петлю, її можна підтягнути по необхідності, піднявши вказівний палець і тим самим збільшивши натяг нитки.

Порада: потрібно вчитися крок за кроком, щоб відчувати спиці, в'язати і управляти ниткою одночасно. На малюнку показано, як тримати дві спиці великими і вказівними пальцями в той час, коли Ви накидаєте петлю на спицю. Ви візьмете їх звичним чином, коли будете пров'язувати петлю правою спицею і скидати з лівої. Тримайте великі спиці ближче до кінчика, а не як олівець.

 

Категорія: Уроки по в'язанню спицями | Додав: Donmigel (29.04.2014)
Переглядів: 648 | Теги: Уроки в'язання №6, Як тримати пряжу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзья сайта

Все права защищены; 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz